Mejladresser, telefonnummer och postadresser till Cedervillans verksamheter – här.
Torsgränd 31 (Klockhuset)
113 61 Stockholm
Enirokarta, länk
Skicka ett meddelande direkt till Cedervillan, här på webbplatsen. Kanske en fråga, ett förslag eller en synpunkt.
Skicka ett meddelande.
  •  

    Verksamhetschef och VD
    Christina Cedergren
    christina@cedergruppen.se
    0735-07 59 80

    Enhetschef
    Ulrika Ekmar
    ulrika.ekmar@cedervillan.se
    0721-800 430

  • Omsorgspedagoger

    Dan Lindén
    dan.linden@cedervillan.se
    0721-800 432

    Ninni Solagha
    ninni.solagha@cedervillan.se
    0721-800 434

    Roshin Azizi
    roshin.azizi@cedervillan.se
    0721-800 431

    Felix Hansen
    felix.hansen@cedervillan.se
    0721-800 435

    Jonas Montin
    jonas.montin@cedervillan.se
    0721-800 433

    Terese Holm
    terese.holm@cedervillan.se
    0721-800 436


    Ekonomi

    Sofie Glifberg (ekonomiansvarig), sofie@vixar.se, 0735-00 22 70

    Styrelse

    Carl-Johan Ahlström (styrelseordförande), ca@vixar.se, 0708-97 00 00

    Christina Cedergren (verksamhetschef), christina@cedergruppen.se, 0735-07 59 80

    Per Berggren, per@vixar.se, 0708-97 00 02

Presentationer av oss som jobbar på Cedervillan hittar du under Om oss (”Vilka är vi”).